• Doprava zdarma
  • - 10 %
Sleva 10%
Brankářské brusle Bauer ELITE GOAL, které nabízíme v jedenácti různých velikostech. Vybrat si můžete z nových FIT systémů (šířek) 1, 2 a 3. Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
10 499 Kč
9 449 Kč
S DPH
7 809 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 9 449 Kč

Brankářské brusle Bauer ELITE GOAL, které nabízíme v jedenácti různých velikostech. Vybrat si můžete z nových FIT systémů (šířek) 1, 2 a 3. Skvěle poslouží hlavně brankářům hrajícím hokej na poloprofesionální úrovni a hobby gólmanům. ELITE GOAL jsou skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní a profi brusle za slušnou cenu.

K velkým přednostem těchto bruslí patří skelet STANCEFLEX+ z CURV kompozitu. Tato technologie skeletu vám při chytání zajistí maximální flexibilitu a volný pohyb, ale zároveň se postará o stabilitu ve spodní části brusle. Model ELITE GOAL dostal do výbavy nůž LS3G+ se standardním profilem, na nějž se můžete spolehnout za jakékoliv situace.

Z hlediska pohodlí pak oceníte polstrování AEROFOAM PRO, které je zárukou maximálního komfortu i při těch nejnáročnějších zápasech a trénincích. Navíc vás potěší i líbivý a moderní design bruslí ELITE GOAL.

 

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2021

Podukty ze stejné kategorie