• - 25 %
Sleva 25 %
JETSPEED PRO2 - Intermediate (11-16 let) HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti.  ČEPEL JS4: Odlehč... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
4 450 Kč
3 348 Kč
S DPH
2 767 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 348 Kč

JETSPEED PRO2 - Intermediate (11-16 let)

HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti. 

ČEPEL JS4: Odlehčená čepel s jádrem s naší vlastní tlumicí technologií a vyztuženou patkou a špičkou vylepšuje cit při práci s pukem. Větší kontrolu nad pukem zajišťuje i taktilní povrch čepele. 

RUKOJEŤ: JETSPEED S DVOJITĚ KONKÁVNÍM TVAREM: Nová R geometrie je charakteristická zaoblenými rohy, konkávními boky a aerodynamickým tvarem rukojeti od koncovky až po patku pro maximální pohodlí a vysoký výkon. 

TECHNOLOGIE X-FLOW: Vyspělá technologie lisování umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. 

VLÁKNO C6 NA ČEPELI A RUKOJETI: Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele. 

NOVÁ GEOMETRIE PRO DOROST: Inovativní geometrie navržená za přispění elitních hokejových hráček a výběru hráčů z řad dorostu se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.

Parametry

Značka
CCM
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2019
ean13
191520292454

Podukty ze stejné kategorie