• - 30 %
Sleva 30 %
Juniorská hokejka Vapor FLYLITE v tvrdosti 40 o výšce 132 cm. Tento model je naprostou špičkou mezi všemi hokejkami a to nejen díky svojí bezkonkurenční váze, ale především provedením, které de... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
4 990 Kč
3 498 Kč
S DPH
2 891 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 498 Kč

Juniorská hokejka Vapor FLYLITE v tvrdosti 40 o výšce 132 cm.

Tento model je naprostou špičkou mezi všemi hokejkami a to nejen díky svojí bezkonkurenční váze, ale především provedením, které demonstruje technologický náskok značky Bauer před ostatními výrobci. Puk z čepele této hokejky vyletí tak rychle, že brankář nestačí ani mrknout.

Jak shaft tak i čepel hokejky jsou potaženy prémiovým karbonem TeXtreme®, který nejdete pouze na top modelech značky Bauer. Mezi jeho bezkonkurenční vlastnosti můžeme zařadit nízkou váhu a pevnost. Pouze na této hokejce najdete jedno unikum a to asymetrické prolnutí těchto vláken, díky kterému se ještě vylepšil přenos energie během střely. Takto prolnuté karbonové vlákna jsou naneseny na hokejky systémem Advanced Carbon Layering, který redukuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost.

XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil.  Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní.

Hokejka je vyrobena technologií MONOCOMP, což znamená opravdu z jednoho kusu. Díky tomuto patentovanému výrobnímu procesu se neztrácí žádná energie během střely při přechodu ze shaftu do čepele.

Čepel hokejky byla optimalizovaná navýšením materiálu v kritických bodech, taky aby se zvýšila její odolnost a nebyla nijak poznamenaná výkonnost.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2019
ean13
688698379983

Podukty ze stejné kategorie