• - 10 %
Sleva 10%
Hokejka Bauer X pro kategorii Intermediate s tvrdostí 60 a výškou 145 cm. Tento model jsme navrhli a přizpůsobili na míru hráčům, kteří hrají hokej jako hobby. Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 5 a více
1 929 Kč
1 736 Kč
S DPH
1 435 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 736 Kč

Hokejka Bauer X pro kategorii Intermediate s tvrdostí 60 a výškou 145 cm. Tento model jsme navrhli a přizpůsobili na míru hráčům, kteří hrají hokej jako hobby. Oproti předchozím modelům se podařilo snížit hmotnost a vytvořit konstrukci, která hokejistovi dává lepší pocit při hře. Bauer X byla vyrobená z UD karbonového vlákna a celá konstrukce je postavená na základu řady Vapor. Shaft má díky tomu zaoblené rohy a poskytuje skvělý pocit při držení hole. Ve své kategorii jde o naprosto špičkovou hokejku, výborně poslouží hlavně při rekreačních i poloprofesionálních trénincích nebo zápasech.  

Velkou předností hokejky Bauer X je její schopnost rychle vystřelit. Tuto vlastnost ocení především hobby hokejisté, kteří se učí střílet a potřebují cítit, že se na svou hůl mohou spolehnout za každé situace. Bauer X má navíc působivý design, takže už napohled působí jako hůl pro opravdové profesionály.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2021
ean13
688698473353

Podukty ze stejné kategorie