• - 10 %
Sleva 10%
Seniorské brusle NSX jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle, které jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a kvalitou zpracování nabízejí dlouhou životnost. Tyto brusle ne... Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
2 240 Kč
2 016 Kč
S DPH
1 666 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 016 Kč

Seniorské brusle NSX jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle, které jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a kvalitou zpracování nabízejí dlouhou životnost. Tyto brusle nejsou vhodné pro výkonnostní hokej. Lze je využít pro rekreační hokej nebo bruslení.

Vnitřní část brusle tvoří komfortní vložka s EVA pěnou, která dobře vysychá. Nejedná se o nejlepší vložku, ale při rekreačním bruslení či hraní hokeje zajistí dobré pohodlí. Výstelka z mikrovlákna dodá jistotu v pohybu po ledě. Noha na výstelce neklouže. Klasické zavazování tkaniček dokonale zpevní nohu v brusli.

Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, které případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivě ztlumí. Anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk zajistí snadné obouvání. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru vaší nohy

Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné. 

Oproti levnějšímu modelu NS se liší vyztuženým jazykem. Je tak vhodnější bruslí pro rekreační hokej.  

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2019
ean13
688698313123

Podukty ze stejné kategorie