• Doprava zdarma
  • Výprodej
  • - 50 %
Sleva 50 %

Nejvyšší řada seniorských bruslí CCM Tacks. Brusle, které v roce 2016 nabídly hokejovému světu výhody jednodílného skeletu a změnily hru, jsou zpátky se zbrusu novým designem, ještě dokonalejším... Více informací

Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
20 490 Kč
10 299 Kč
S DPH
8 512 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 10 299 Kč

Nejvyšší řada seniorských bruslí CCM Tacks.

Brusle, které v roce 2016 nabídly hokejovému světu výhody jednodílného skeletu a změnily hru, jsou zpátky se zbrusu novým designem, ještě dokonalejším tvarem a celou řadou vylepšení pro maximální výkon

S patentovanou a jednou z nejoblíbenějších hokejových technologií MonoFrame 360 nové brusle Super Tacks AS1, které už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče, posouvají limity ještě dál. 

VÝHODY JEDNODÍLNÉ BRUSLE: Nový design s plně anatomickým tvarem, který se přizpůsobí každičkému centimetru hráčovy nohy pro vylepšený kontakt mezi chodidlem a bruslí. Dokonale padnoucí tvar. 

KOMPOZITOVÝ UHLÍKOVÝ SKELET: Jedinečný uhlíkový kompozit, který hráči pomáhá generovat maximální energii při každém záběru brusle.

NŮŽ SPEEDBLADE BLACK: Špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou nabízí vylepšený výkon, delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi.

Parametry

Značka
CCM
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2018
ean13
888600649542

Podukty ze stejné kategorie