• - 20 %
Sleva 20 %
Chrániče Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Více informací
Poslední kus skladem
4 999 Kč
3 998 Kč
S DPH
3 304 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 998 Kč

Chrániče Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jde o elitní model, který vám při zachování vysoké ochrany zajistí maximální pohyblivost do všech směrů. Protože tyto chrániče ramen patří k absolutní špičce na trhu, přijdou vhod hlavně výkonnostním hráčům na té nejvyšší úrovni.

Ramenní chránič Supreme Ultrasonic hokejistům dává svobodu v zápalu boje: umožňuje jít do soubojů rychle, naplno a bez obav o zdraví. Tento model dělá výjimečným technologie AMP, díky níž chránič kopíruje pohyb ramenního kloubu bez jakéhokoliv omezení. Kam se hnete vy, tam půjde i chránič. Velkou předností je loketní chránič nezávislý na předloktí, dělený holenní chránič a dělená ochrana hýždí na kalhotách.

O pohodlí a maximální bezpečí se mimochodem stará nový systém ADAPTIV Skin sternum, který se dokáže skvěle přizpůsobit tvaru těla. Model Supreme Ultrasonic má navíc zvýšenou ochranu proti nárazům a sekáním, takže se budete i po tvrdém střetu cítit jako v bavlnce. Příjemným detailem je vložka THERMO CORE mírnící pot a zápach, a to díky antimikrobiálnímu systému.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2021
Řada
Supreme
ean13
688698481464

Podukty ze stejné kategorie