• Výprodej
  • - 30 %
Sleva 30 %
Profi hokejka JETSPEED FT2 - seniorská (14 let a více) HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti.  ČEPEL... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
6 650 Kč
4 658 Kč
S DPH
3 850 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 4 658 Kč

Profi hokejka JETSPEED FT2 - seniorská (14 let a více)

HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti. 

ČEPEL: JF-80 S JÁDREM S TLUMICÍ TECHNOLOGIÍ: Super odlehčená čepel s jádrem s tlumicí technologií, taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou nabízí unikátní kombinaci lehkosti, citu a pevnosti. 

RUKOJEŤ: JETSPEED S DVOJITĚ KONKÁVNÍM TVAREM: R geometrie je charakteristická zaoblenými rohy, konkávními boky a aerodynamickým tvarem rukojeti od koncovky až po patku pro maximální pohodlí a vysoký výkon. 

TECHNOLOGIE X-FLOW: Vyspělá technologie lisování umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. 

SIGMATEX: SIGMATEX ST je vysoce funkční tkanina spread tow, kterou speciálně pro nás vyvinul přední světový výrobce leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje materiálu mimořádnou lehkost a zároveň pevnost a odolnost. 

GEOMETRIE PRO DOROST: I-SHAPE - Inovativní geometrie navržená za přispění elitních hokejových hráček a výběru hráčů z řad dorostu se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.

Parametry

Značka
CCM
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2019
Řada
Jetspeed
ean13
191520290375

Podukty ze stejné kategorie