• Doprava zdarma
  • - 20 %
Sleva 20 %
Hokejka CCM JETSPEED FT5 PRO obsahuje hybridní kick point (bod odpalu). Vytváří kloubový efekt, který při střele umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití dokonalé kombinace rychlosti a odez... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
7 799 Kč
6 238 Kč
S DPH
5 155 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 6 238 Kč

Hokejka CCM JETSPEED FT5 PRO obsahuje hybridní kick point (bod odpalu). Vytváří kloubový efekt, který při střele umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití dokonalé kombinace rychlosti a odezvy hole do rukou střelce. 

TECHNOLOGIE ZÚŽENÍ - SKELETON: Díky ní získává hůl potřebnou spolehlivost v klíčových okamžicích hry a vy se ni tak můžete bez problémů spolehnout. 

TECHNOLOGIE VRSTVENÝCH UHLÍKOVÝCH VLÁKEN NANOLITE: Vysoce funkční technologie vrstvených uhlíkových vláken vytváří neuvěřitelně lehkou a pevnou moderní hokejku. 

TVAR SHAFTU: R GEOMETRIE a aerodynamický tvar se zaoblenými hranami a konkávními boky získává na stále větší oblibě mezi hokejisty. Nabízí vysoký výkon a maximální pohodlí. 

OPTIMALIZOVANÁ ČEPEL RR-90 S TLUMICÍM JÁDREM A VRSTVENOU TEXTUROU: Oblíbená čepel RR-90 je nově vylepšená uhlíkovou vazbou Sigma ST-P pro ještě lepší cit a zesílenou odolnost. 

MATERIÁL: SIGMA ST-P Spread Tow na shaftu a čepeli.

Parametry

Značka
CCM
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2022

Podukty ze stejné kategorie