• Doprava zdarma
  • - 20 %
Sleva 20 %
Nejvyšší řada bruslí řady CCM Jetspeed JEDNODÍLNÝ SKELET SPEED - Všechno je to o výkonu, zrychlení a lehkosti. Přenos energie je více přímý a s těsněji obepínající botou jsou záběry o poznání r... Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
23 849 Kč
19 078 Kč
S DPH
15 767 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 19 078 Kč

Nejvyšší řada bruslí řady CCM Jetspeed

JEDNODÍLNÝ SKELET SPEED - Všechno je to o výkonu, zrychlení a lehkosti. Přenos energie je více přímý a s těsněji obepínající botou jsou záběry o poznání rychlejší.

MATERIÁL: KOMPOZIT RFM - Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru.

INDEX TUHOSTI A VÝKONU: 195 - Super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom tuhé jádro generuje maximální bruslařský výkon.

VÝPLŇ TOTALDRI PRO+ - Vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu, odlehčuje brusli a zajišťuje špičkovou odolnost proti oděru a opotřebení.

KOMFORTNÍ VÝSTELKA VSTŘIKOVANÉ PROFI JEMNÉ KONTURY - Hustá výstelka kolem horní části boty poskytuje pohodlí chodidlu i kotníku.

VYCPÁVKY KOTNÍKU: KOMFORTNÍ PAMĚŤOVÁ PĚNA - Pěnová výstelka různé hustoty se přizpůsobí anatomickému tvaru nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.

JAZYK: VYMĚNITELNÝ METATOMICKÝ (SYSTÉM XS) - Vícevrstvý filcový jazyk o tloušťce 7 mm s asymetrickým bodem ohybu dokonaleji kopíruje tvar nohy pro větší pohodlí a vylepšenou ochranu proti zařezávání tkaniček.

MEZIPODEŠEV: ODLEHČENÁ KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - Pro vylepšený přenos energie z nože do boty.

ŠPIČKA: ASYMETRICKÝ DESIGN - Asymetrický tvar špičky pro větší pohodlí.

STÉLKA: TVAROVANÁ CCM ORTHOLITE® ULTRALITE™ - Ultra odlehčená pro mimořádné pohodlí a oporu.

DRŽÁK: SPEEDBLADE XS - Držák se systémem BladeLock CCM pro rychlé uvolnění nože.

NŮŽ: STEP BLACKSTEEL (+4MM) - Ocel nejvyšší kvality potažená vrchní uhlíkovou vrstvou pro špičkovou tvrdost ostří a fenomenální skluz.

Parametry

Značka
CCM
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2021
ean13
191520205072

Podukty ze stejné kategorie