• Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

Nová nízkoprofilová hokejová helma Bauer RE-AKT 65 přináší neskutečné pohodlí. I bez jakéhokoli nářadí si můžete snadno nastavit ideální velikost, aby vám na hlavě seděla co nejlépe. Zkrátka ide... Více informací

Barva:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 2ks
2 899 Kč
2 609 Kč
S DPH
2 156 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 609 Kč

Nová nízkoprofilová hokejová helma Bauer RE-AKT 65 přináší neskutečné pohodlí. I bez jakéhokoli nářadí si můžete snadno nastavit ideální velikost, aby vám na hlavě seděla co nejlépe. Zkrátka ideální helma pro všechny dospělé a zkušené hráče.

Klíčové vlastnosti a funkce

Nízkoprofilový, tradiční design skořepiny.

Mono-Lock zámek uzamkne vaši hlavu tak, jak má, a to bez potřeby použít jakéhokoli nářadí. Pokud by vám helma přece jen neseděla, není nic jednoduššího, než si ji na lavičce mezi střídáními pomocí páčky poupravit.  

Vnitřní výstelka je ze silně vrstvené VN pěny, která zaručuje jak komfort, tak ochranu na kritických místech hlavy.

3D tvarovaná Wrap Base základna se přizpůsobí stavbě hlavy hráče a přináší tak nebývalé pohodlí a především bezpečnost, protože redukuje tlak při nárazech na nepříjemných místech. Tuto technologii jsme vyvinuli po hodinách a hodinách skenování mnoha tvarů hlav a na výsledek jsme patřičně hrdí.

Integrovaný tvarovaný chránič týlu přispívá k ještě účinnější ochraně hlavy a opět zvyšuje kýžený komfort.

Jakou barvu hokejové helmy si vyberete?

Klasická a osvědčená hokejová přilba – přesně to je ve zkratce helma Bauer RE-AKT 65 k dostání v černé a bílé barvě. Ve verzi MTO pak navíc ještě v modré, tmavě modré a červené. Tak jaká bude ta vaše vítězná barva?

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2023
ean13
688698614299

Podukty ze stejné kategorie