• - 10 %
Sleva 10%

Bauer Vapor 3X PRO JR jsou ideální chrániče ramen pro výkonnostní hokejisty, kteří požadují vynikající kvalitu za dostupnou cenu a očekávají, že jejich výstroj bude vybavena novými technologiemi... Více informací

Skladem 5 a více
3 549 Kč
3 194 Kč
S DPH
2 640 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 194 Kč

Bauer Vapor 3X PRO JR jsou ideální chrániče ramen pro výkonnostní hokejisty, kteří požadují vynikající kvalitu za dostupnou cenu a očekávají, že jejich výstroj bude vybavena novými technologiemi.

Tato ramena jsou ve své cenové kategorii nejlehčí na trhu. Na první pohled vás zaujmou výlisky AEROLITE s novou konstrukcí CONNEKTOR a plovoucí konstrukcí hrudní části HYPERLITE HD. Větší pohodlí i bezpečí vám zajistí za prvé kvalitní vesta VENTAPRENE, za druhé loketní chránič s ochranou elitní úrovně a tvarovaným předloktím. Vesta VENTAPRENE mimo jiné napomáhá lepšímu pohybu na ledě. Od první do poslední minuty se budete moci spolehnout také na podšívku THERMOMAX+, využívající systém řízení potu – vaše tělo tak zůstane v suchu i v těch nejvypjatějších momentech.

Ramena Vapor 3X PRO se pyšní výborným poměrem ceny a výkonu. U juniorské varianty tohoto modelu na vás čeká speciální a působivý design.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2022
Řada
Vapor
ean13
688698537956

Podukty ze stejné kategorie