• Výprodej
  • - 30 %
Sleva 30 %

Hokejka Nexus Geo v tvrdosti 55 kategorie intermediate.  Chceš víc ze hry? Tak chtěj pětkrát víc! Víc citu pro hru.

Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
5 999 Kč
4 198 Kč
S DPH
3 469 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 4 198 Kč

Hokejka Nexus Geo v tvrdosti 55 kategorie intermediate. 

Chceš víc ze hry? Tak chtěj pětkrát víc! Víc citu pro hru. Víc energie. Víc lehkosti. Víc kontroly. Víc propružení. Nová Nexus Geo s technologií ER spine posune tvůj výkon za hranice možností.
 
BAUER_Nexus-Geo_FB_Pastrnak%20(1).jpg

 

Hokejka GEO posouvá Nexus vlastnosti na novou úroveň. Váha 390 gramů je stejná jako u Vapor FlyLite. Tato hokejka poskytuje hráči doposud nepoznanou univerzálnost a schopnost dělat cokoliv a kdekoliv na hřišti.

Vic_lehkosti_1080x1080.png

 

Nejdůležitější technologií je ER SPINETECH - pěti hraný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus.

Vic_propruzeni_1080x1080.png

 

Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Nový pětihranný tvar shaftu maximalizuje cit a kontrolu při vedení puku. 

Vic_kontroly_1080x1080.png

 

Celá konstrukce hole je vyrobena metodou Advanced Carbon Layering, díky čemuž jsme dosáhli redukce váhy na 390 gramů. Asymetrický TeXtreme maximalizuje přenos energie při každé střele. Pojivo Duraflex zvyšuje odolnost a Monocomp technologie vylepšuje balanc a kontolu při vedení puku. Nakonec máme čepel OmniCore , která přidává na stabilitě, redukuje vyměknutí čepele a napomáhá rychlejší střele.

Vic_citu_1080x1080.png

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2021
Řada
Nexus

Podukty ze stejné kategorie