• Výprodej
  • - 30 %
Sleva 30 %

Hokejka CCM TACKS 9060 INT je výborná hokejka určená pro poloprofesionální i profesionální hráče. Určitě ji však ocení také ti nejnáročnější hobíci. 

Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
3 650 Kč
2 558 Kč
S DPH
2 114 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 558 Kč

Hokejka CCM TACKS 9060 je výborná hokejka určená pro poloprofesionální i profesionální hráče. Určitě ji však ocení také ti nejnáročnější hobíci. Shaft pro lepší kontrolu i cit a super lehká čepel přispějí ke skvělému výkonu na ledě.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Lehká čepel CCM Ultra Attackframe Blade s vysokou torzní i ohybovou tuhostí přináší přesné přihrávky a razantní střelbu.
  • Oblíbená T-geometrie shaftu s mírně čtvercovými rohy pomáhá ke skvělé ovladatelnosti hole. To se hodí při střelbě, přihrávkách i kličkování.
  • Střední kick point nabízejí univerzální hole, které se stávají stále oblíbenější. Kick point se v tomto případě přizpůsobí úchopu hráče a posouvá se podle potřeby. S touto holí budete přesně střílet v podstatě z jakékoli pozice. Přesnost energie je také bezchybná, takže střela bude mít vždy dobrý ráz. Zelená barva symbolizuje pružné části hole, červená tuhé.
  • Subtilnější hráči a hračičkové s radostí sáhnou po nízkém flexu 75. Silovější hráči nad 80 kg by měli zvolit raději flex 85 a vysocí pořízci jistě nejlépe ocení prodlouženou hokejku s flexem 95.

Parametry

Značka
CCM
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2019
Řada
Tacks
ean13
888600811208

Podukty ze stejné kategorie