• Výprodej
  • - 30 %
Sleva 30 %
Hokejka profi model PRO RIBCOR PRO3 - juniorská (8-14 let) OPTIMALIZOVANÝ NÍZKÝ BOD ODPALU RIBCOR: Nízký bod odpalu zvyšuje rychlost uvolnění, zatímco optimalizovaný poměr tvrdosti maximalizuje o... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 2ks
3 590 Kč
2 518 Kč
S DPH
2 081 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 518 Kč

Hokejka profi model PRO RIBCOR PRO3 - juniorská (8-14 let)

OPTIMALIZOVANÝ NÍZKÝ BOD ODPALU RIBCOR: Nízký bod odpalu zvyšuje rychlost uvolnění, zatímco optimalizovaný poměr tvrdosti maximalizuje ohyb hole. 

TECHNOLOGIE X-FLOW S VĚTŠÍM POMĚREM UHLÍKOVÝCH VLÁKEN: Vyspělá technologie lisování umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. 

VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE POPMATRIX: Inovovaná geometrie Ribcor nabízí efektivnější a plynulejší přenos energie pro maximalizaci pevnosti v ohybu a rychlosti uvolnění. 

ČEPEL ASCENT 2: Odlehčená čepel s taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou vylepšuje cit při práci s pukem.

TKANÉ VLÁKNO C6 NA ČEPELI A TAKTILNÍ POVRCH S TKANÝM VLÁKNEM C6 NA RUKOJETI: Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele. Větší kontrolu nad pukem zajišťuje i taktilní povrch čepele. 

Parametry

Značka
CCM
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2019
Řada
Ribcor

Podukty ze stejné kategorie