• Výprodej
  • - 30 %
Sleva 30 %
JETSPEED PRO2 - juniorská (8-14 let) HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti.  ČEPEL JS4: Odlehčená če... Více informací
Strana:
Zahnutí čepele:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
4 090 Kč
2 868 Kč
S DPH
2 370 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 868 Kč

JETSPEED PRO2 - juniorská (8-14 let)

HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI: Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti. 

ČEPEL JS4: Odlehčená čepel s jádrem s naší vlastní tlumicí technologií a vyztuženou patkou a špičkou vylepšuje cit při práci s pukem. Větší kontrolu nad pukem zajišťuje i taktilní povrch čepele. 

RUKOJEŤ: JETSPEED S DVOJITĚ KONKÁVNÍM TVAREM: Nová R geometrie je charakteristická zaoblenými rohy, konkávními boky a aerodynamickým tvarem rukojeti od koncovky až po patku pro maximální pohodlí a vysoký výkon. 

TECHNOLOGIE X-FLOW: Vyspělá technologie lisování umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. 

VLÁKNO C6 NA ČEPELI A RUKOJETI: Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele.

Parametry

Značka
CCM
Štítek
Výprodej
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2019
Řada
Jetspeed
ean13
191520292775

Podukty ze stejné kategorie