• Doprava zdarma
  • Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

Nové brusle Bauer Vapor Hyperlite2 jsou ty nejlepší, jaké jsme kdy stvořili. 25 let inovací přineslo své ovoce a my vám proto nyní můžeme představit moderní brusle, jejichž hlavní předností je b... Více informací

Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?

Nože nabrousíme na profesionální brusce ProSharp. Pokud neuvedete v poznámce jinak, nože nabrousíme na univerzální žlábek.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za broušení.

200 Kč

Vyberte jeden ze tří profilů (Jak vybrat ideální profil?). Upozorňujeme, že tato služba může prodloužit termín doručení až o týden. V ceně profilování je zahrnuto i broušení.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za profilování.

650 Kč
Poslední kus skladem
23 499 Kč
21 149 Kč
S DPH
17 479 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 21 149 Kč

Nové brusle Bauer Vapor Hyperlite2 jsou ty nejlepší, jaké jsme kdy stvořili. 25 let inovací přineslo své ovoce a my vám proto nyní můžeme představit moderní brusle, jejichž hlavní předností je bez nadsázky revoluční holder Power Fly, který díky své nebývalé flexibilitě dokáže okamžitě reagovat na každý pohyb na ledě, což ocení zejména všichni rychlí hráči s hbitým stylem bruslení. Tedy přesně ti, na které při vývoji řady Vapor Hyperlite myslíme nejvíce.

 

Revoluční holder ve světě hokejových bruslí

Holder Power Fly je naprostý unikát, který nemá obdoby. Přední sloupek je tuhý a zvyšuje tak přenos síly a energie při každém (krátkém) kroku. Výsledkem bude nevídaná akcelerace, díky které dobruslíte k puku jako první právě vy. Zadní sloupek je naopak pružný a pohotově reaguje na všechny pohybové změny – ať už jde o zmíněné prudké zrychlení, náhlé otočky či přechody do stran. 

Dále holder disponuje hyperbolickým můstkem, který při rozjezdu/odrazu (nechám na vás) jistí rovnováhu každého kroku. Navíc jsme si u něj ještě trochu pohráli s kanálkem na ostří, takže interakce mezi nožem a holderem se zlepšila o neuvěřitelných 50 %. 

Klady Power Fly holderu ještě podtrhuje technologie Hyperflex v podrážce, která díky použití pevnějších materiálů tlumí dopady při odrazech. Díky této kombinaci budete na ledě rychlejší, hbitější a ohebnější.

Brusle jsou navíc zabalené do materiálu 3D Lasted Carbon CURV Composite, který nejen zvyšuje reaktivitu a parádně vyztuží oblast paty a kotníku, ale přispívá i k nižší hmotnosti brusle. A navíc se ještě zvládne postarat o bezpečí vašeho chodidla.

 

Pohodlné brusle na hokej

A když už je řeč o chodidlech... tak vězte, že i na jejich pohodlí jsme samozřejmě pamatovali. Naši speciální lehkou pěnu Aerolite, se kterou jste se v minulosti mohli setkat u jazyků některých našich bruslí, kde posloužila jako výplň, jste si nemohli vynachválit. Tak ji u těchto bruslí máte znova, tentokrát ale v inovované verzi Aerolite 2.0, která nově přináší pohodlí i stranám chodidel, zatímco střed jazyka může být zase o něco lehčí. 

Jazyk jsme navíc ještě obohatili o Comfort Edge Component, který zmírňuje tlak na kotníky, ale zároveň si uchovává pevnou flexi, kterou jako hráči máte na ledě tak rádi.

 

Vlajkové brusle Bauer Vapor Hyperlite 

Na závěr ještě zmiňme horní část boty, která je vyrobena z pevnějšího materiálu. Samozřejmě nechybí ani charakteristický Vapor střih a design, který reprezentuje dvě – pro tuto řadu nejdůležitější –  základní vlastnosti: hbitost a maximální rychlost.

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698588699

Podukty ze stejné kategorie