• Doprava zdarma
  • Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

Brusle Bauer Vapor X4 jsou určeny pro všechny pravidelně hrající hobby hokejisty, kteří si chtějí na ledě užít co nejvíce zábavy a zároveň při tom ze svých bruslí vytřískat maximum.

Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?

Nože nabrousíme na profesionální brusce ProSharp. Pokud neuvedete v poznámce jinak, nože nabrousíme na univerzální žlábek.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za broušení.

200 Kč

Vyberte jeden ze tří profilů (Jak vybrat ideální profil?). Upozorňujeme, že tato služba může prodloužit termín doručení až o týden. V ceně profilování je zahrnuto i broušení.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za profilování.

650 Kč
Skladem 4ks
12 999 Kč
11 699 Kč
S DPH
9 669 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 11 699 Kč

Brusle Bauer Vapor X4 jsou určeny pro všechny pravidelně hrající hobby hokejisty, kteří si chtějí na ledě užít co nejvíce zábavy a zároveň při tom ze svých bruslí vytřískat maximum. Sedí tato charakteristika na vás? Tak to jste tu správně!

 

Další lehké brusle Bauer Vapor

Kolekce Vapor byla vždy založena na lehkosti, takže ani u nové řady jsme neměli důvod se toho nedržet – naopak jsme si řekli, že bychom v ideálním případě mohli váhu bruslí ještě o něco snížit! A skutečně se nám to podařilo, za což vděčíme především technologii CURV Composite –  samo vyztuženému, 100% termoplastickému kompozitnímu materiálu, mezi jehož přednosti (kromě špičkové ochrany paty a kotníku) patří právě lehkost.

Nízkou hmotnost jsme si ještě pojistili přepracováním zadního dílu brusle pomocí technologie Full Curve Constructed Boot a i její zásluhou vám tak v podobě Vapor X4 můžeme nabídnout nejlehčí brusle ve své kategorii. S těmito bruslemi můžete na ledě nechat duši, ale díky tomu, že skoro nic neváží, budete po výkonu rychleji regenerovat.

 

Hokejové brusle s oblíbeným holderem

„X-čtyřky" disponují holderem Lighstspeed (LS) Edge, který je vybaven rychloupínacím spouštěčem. Ten umožňuje bleskovou výměnu nože, která se tak stihne odbýt za jedno střídání. Není proto divu, že za jednu dekádu, kdy tento holder nabízíme, se na něj naučila spoléhat drtivá většina hráčů NHL – podle našich informací je jich až 80 %!

A pokud jde o nůž, tak brusle je vybavena čepelí LS Pulse SS Steel s vylepšeným jádrem, která pozitivně ovlivní vaši stabilitu na ledě i schopnost zrychlení. Navíc v kombinaci s výše zmíněným holderem zefektivňuje práci celé spodní oblasti brusle pod podrážkou. 

 

Pohodlné brusle jen pro vás

Co brusle v této kategorii ještě povyšuje nad ostatní, je prvotřídní komfort. Ten vám poskytnou tyto 3 funkce:

  1. Comfort Edge – kvalitnější podšívka kolem kotníků.
  2. PRO Stock – plstěný jazyk, který vás po nártu a kotníku doslova pohladí a ochrání – aniž by obsahoval přebytečné gramy.
  3. Asymetrická špička – minimalizuje volný prostor mezi botou a prsty na noze.

Lehkost a pohodlí – tak to jsou přesně ty dva klíčové aspekty, které dokonale vystihují naše brusle Bauer Vapor X4. Připočtěte si k tomu ještě Lighstspeed Edge holder – a musí vám být jasné, že s těmito bruslemi dostanete hodně muziky za rozumný peníz.

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698605143

Podukty ze stejné kategorie