• Doprava zdarma
  • Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

Bruslení – to je to, co rozděluje skvělé hráče od těch, kteří jsou jen dobří. Pokud na svém bruslařském stylu chcete zamakat a oprostit se od průměru, ale zároveň si nechcete hned pořizovat naši... Více informací

Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
14 499 Kč
13 049 Kč
S DPH
10 784 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 13 049 Kč

Bruslení – to je to, co rozděluje skvělé hráče od těch, kteří jsou jen dobří. Pokud na svém bruslařském stylu chcete zamakat a oprostit se od průměru, ale zároveň si nechcete hned pořizovat naši elitní výbavu Hyperlite 2 pro profíky, jsou pro vás brusle Bauer Vapor X5 PRO (jako) stvořené. 

 

Hokejové brusle pro hbité a rychlé hráče

X5 PRO jsou klasickou Vaporovou bruslí pro obratné a rychle bruslící hráče. Pro základ boty byl použit CURV Composite – první samo vyztužený, 100% termoplastický kompozitní materiál na světě. Ten nejen že odolá všem nástrahám, které na něj při tréninku či hře čekají, ale ještě vám vyztuží patu a kotník. A navíc potěší svou lehkostí.

 

Brusle Bauer Vapor X5 PRO s přelomovým holderem

Největší novinkou oproti bruslím starších Vapor generací je jednoznačně Powerly holder. Ten je díky svému zadnímu, ohebnému sloupku pružný, takže vám na ledě dodá nevídanou, takřka revoluční flexibilitu. Nečekaná zrychlení, spontánní otočky či změny směru bruslení – to vše bude nyní s těmito bruslemi jednodušší než kdykoliv dříve.

Naopak přední sloupek Powerly holderu je zpevněný, takže vám při rozjezdu dovolí udělat rychlé a stabilní první kroky – přesně ty, které jsou při akceleraci tak důležité.

Abyste se do výše uvedených manévrů mohli pouštět zcela bez obav, nesměli jsme zapomenout ani na vaši stabilitu. Proto jsme do bruslí zakomponovali Injected Facing – šněrovací konstrukci, která je vyrobena z jednoho kusu a umožňuje perfektní uzamykatelnost tkaniček. Díky tomu vám zafixuje nohu od shora až po spodní část brusle. Navíc o této konstrukci platí to samé co o některých výše uvedených funkcích – opět je lehká a umožní tak na ledě skvělou flexibilitu. Celou mozaiku úžasných vychytávek pak k dokonalosti posouvá plstěný jazyk PRO Stock.

Brusle se dodávají bez nožů! Ty si můžete sami vybrat a nechat si je na míru nabrousit či naprofilovat. Vybírat můžete z nožů Fly-X nebo Fly-TI.

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698604719

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Podukty ze stejné kategorie