• Doprava zdarma
  • Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

25 let inovací přineslo své ovoce v podobě bruslí Bauer Vapor X3, které jsou na soutěžní úrovni, napěchovali jsme je moderními technologiemi a přitom je můžete získat za velmi příznivou cenu. 

Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?

Nože nabrousíme na profesionální brusce ProSharp. Pokud neuvedete v poznámce jinak, nože nabrousíme na univerzální žlábek.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za broušení.

200 Kč

Vyberte jeden ze tří profilů (Jak vybrat ideální profil?). Upozorňujeme, že tato služba může prodloužit termín doručení až o týden. V ceně profilování je zahrnuto i broušení.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za profilování.

650 Kč
Skladem 3ks
7 899 Kč
7 109 Kč
S DPH
5 875 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 7 109 Kč

25 let inovací přineslo své ovoce v podobě bruslí Bauer Vapor X3, které jsou na soutěžní úrovni, napěchovali jsme je moderními technologiemi a přitom je můžete získat za velmi příznivou cenu. Pokud jste začátečník, který hraje hokej jen pro čirou radost, ale zároveň na své brusle kladete jisté nároky, pak pro vás tento model bude naprosto ideální.

 

Kvalitní hokejové brusle levně? To není mýtus 

Jak se teď sami přesvědčíte, tvrzení o cenově dostupných bruslích, které disponují nejmodernějšími technologiemi, nejsou z naší strany žádným laciným reklamním trikem. Skelet je vyroben z materiálu Digi Comp, takže celková konstrukce je lehká, pružná, zároveň ale poskytne pevnou flexi a ve finále umožní rychlý a dravý styl bruslení – přesně v duchu rodiny Vapor. Digi Comp se rovněž postará o vaše pohodlí v oblasti kotníku.

Příslibem většího pohodlí je také technologie Collar Comfort Edge, která umožňuje efektivnější interakci mezi horní částí brusle a kotníkem, což oceníte především při odrazech. Celkový komfort pak podtrhne lehký plstěný jazyk PRO Stock.

 

Hokejové brusle pro každého

Skutečnou profi výbavu navíc najdete vespod brusle – konkrétně v podobě holderu Lighstspeed (LS) Edge. Ten je vybaven rychloupínacím spouštěčem, takže v případě potřeby můžete nůž během několika vteřin vyměnit, což vaši spoluhráči z týmu ocení, protože nebudou na ledě dlouho bez vás. A jen tak mimochodem: tenhle typ holderu je nesmírně oblíbený – v NHL ho má až 80 % hráčů!

Pokud chcete být jako oni (a kdo by nechtěl!), nosit výbavu jako oni, ale zároveň platit méně než oni, jsou pro vás brusle Bauer Vapor X3 naprosto ideální.

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698606034

Podukty ze stejné kategorie