• Doprava zdarma
  • Novinka
  • - 10 %
Sleva 10%

Brusle Bauer VAPOR X4 – to je synonymum pro lehkost a nebývalé pohodlí. Proto nepřekvapí, že jsme právě tyto brusle zařadili i do juniorské kategorie.

Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?

Nože nabrousíme na profesionální brusce ProSharp. Pokud neuvedete v poznámce jinak, nože nabrousíme na univerzální žlábek.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za broušení.

200 Kč

Vyberte jeden ze tří profilů (Jak vybrat ideální profil?). Upozorňujeme, že tato služba může prodloužit termín doručení až o týden. V ceně profilování je zahrnuto i broušení.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za profilování.

650 Kč
Poslední kus skladem
8 999 Kč
8 099 Kč
S DPH
6 693 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 8 099 Kč

Brusle Bauer VAPOR X4 – to je synonymum pro lehkost a nebývalé pohodlí. Proto nepřekvapí, že jsme právě tyto brusle zařadili i do juniorské kategorie. Pro hráče v této věkové kategorii je totiž lehkost a pohodlí přesně to, co při svých hokejových začátcích od bruslí požadují a co při bruslení potřebují ze všeho nejvíce.

 

Dětské brusle Bauer nadchnou každého kluka

Juniorské Vaporky X4 jdou vstříc všem malým hráčům. Poutavým designem počínaje (který kluk by chtěl mít na ledě brusle, které se mu nelíbí!) a speciální konstrukcí konče. Právě konstrukce je díky použití technologie Digi COMP Quarter záměrně měkčí, další vychytávka MotionFlex zase zvyšuje ohyb boty směrem dopředu. To napomáhá jak již zmíněnému pohodlí, tak snadné flexi, která usnadňuje rozvoj bruslařského kroku – dítě si tak již v útlém věku snáze osvojí správné hokejové návyky.

Ke správným hokejovým návykům určitě dopomůže i použitý model holderu Lighstspeed (LS) Edge, který v případě potřeby umožňuje doslova bleskovou výměnu nožů a který si za přibližně 10 let od svého uvedení na trh získal patřičné renomé – v NHL ho používá až 80 % hráčů! Váš malý player tak hned na samotném prahu kariéry přičichne k vybavení, se kterým běžně hrají profíci. 

Určitě zaujme i funkce LS Balance, která snižuje vibrace způsobené třením nože o led a mladým hráčům ulehčí odrazy na ledě. Což je u Vapor bruslí poměrně klíčová záležitost, protože jsou určené především pro hráče, kteří dávají přednost kratším krokům.

 

Ideální dětské hokejové brusle

Brusle Bauer Vapor X4 nabízejí ideální poměr funkčnosti, použitých moderních technologií a vámi vynaložených peněz. Pokud to s hokejem pro svého malého hráče myslíte opravdu vážně, ale zároveň mu nechcete hned pořizovat topovou výbavu, budou pro vás a vašeho kluka brusle Vapor X4 naprosto ideální. 

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698605631

Podukty ze stejné kategorie