• Novinka
  • - 10 %

Dětské brusle Bauer Vapor X4 jsou ideálními bruslemi pro hráče, kteří již ovládají bruslařské i hokejové základy, ale přitom se jejich styl stále vyvíjí.

Více informací
Šíře:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?

Nože nabrousíme na profesionální brusce ProSharp. Pokud neuvedete v poznámce jinak, nože nabrousíme na univerzální žlábek.
*V případě vrácení zboží vám nebude vrácena částka za broušení.

200 Kč
Skladem 2ks
4 399 Kč
3 959 Kč
S DPH
3 272 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 959 Kč

Každý kluk, který se postupně šplhá mládežnickým hokejem nahoru, má dva sny. První: zahrát si nejvyšší soutěž v zámoří. Druhý: nosit jednou stejnou výbavu jako jeho idolové z NHL. To druhé se mu přitom může částečně splnit už teď – díky bruslím Bauer Vapor X4 v provedení Youth kategorie.

Brusle Bauer Vapor s profi holderem

Tyto brusle totiž disponují holderem Lighstspeed (LS) Edge, který používá až 80 % hráčů NHL. Ten je vybaven rychloupínacím spouštěčem, jenž umožňuje okamžitou výměnu nožů, kterou lze během zápasu provést doslova na koleně mezi střídáními. To ostatně představuje právě ten důvod, proč je náš holder mezi profesionálními hráči tak oblíbený. 

Brusle pro dospívající děti

Přestože tak má mladý muž ještě před proražením do dospělého hokeje možnost osahat si výbavu profíků, klademe i u těchto Vapor X4 Youth bruslí stále důraz na specifické potřeby mládežnických hokejistů. Tím máme například na mysli technologii MotionFlex, díky níž je brusle v horní části měkčí, takže mladý hráč se může do odrazu pořádně položit, což mu umožní zapracovat na technice kroku – a tím pádem i na celkovém bruslařském stylu. 

K nalezení a rozvoji vlastní techniky bruslení dopomůže i funkce Collar Comfort Edge, která  dopomáhá funkčnější interakci mezi horní částí brusle a kotníkem. V oblasti holderu a nože pak bruslení značně usnadňuje také technologie LS Balance Runner.

Hokejové brusle pro každý talent

Dětské brusle Bauer Vapor X4 jsou ideálními bruslemi pro hráče, kteří již ovládají bruslařské i hokejové základy, ale přitom se jejich styl stále vyvíjí. Jedná se období, které je pro případnou kariéru značně citlivé. Proto ho ani trochu nepodceňte a dbejte na to, aby se váš adolescent proháněl na ledě jen s tou pro něj nejvhodnější výbavou. A tou brusle Vapor X4 Youth nepochybně jsou.

Parametry

Značka
Bauer
Štítek
Novinka
Věková skupina
Youth (4-9 let)
Sezona
sezona 2023
Řada
Vapor
ean13
688698606430

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Podukty ze stejné kategorie