• - 30 %
Sleva 30 %

Helma BAUER RE-AKT je první hokejovou helmou speciálně vyvinutou pro minimalizaci rotačních nárazů a pro poskytnutí maximální ochrany před všemi typy možných nárazů v současném hokeji. 

Více informací
Barva:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Poslední kus skladem
4 690 Kč
3 278 Kč
S DPH
2 709 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 3 278 Kč

Helma BAUER RE-AKT je první hokejovou helmou speciálně vyvinutou pro minimalizaci rotačních nárazů a pro poskytnutí maximální ochrany před všemi typy možných nárazů v současném hokeji. Helma je vybavena pohyblivou vložkou SUSPEND-TECH, která umožňuje nezávislý pohyb oproti helmě, čímž umožňuje dokonalejší utlumení nárazů z jakéhokoliv úhlu. V kombinaci s nejmodernějšími technologiemi a maximálním pohodlím je tato helma jedničkou pro každého hráče. 

 

Technologie:

SUSPEND-TECH liner  - pohyblivá vložka využívá PORON XRD technologie ke zvýšení ochrany a maximálního komfortu hráče. Pohybuje se nezávisle na vnitřní výstelce, která pomáhá chránit hlavu. Přizpůsobuje a optimalizuje se podle síly a směru nárazu. Smršťováním nebo natahováním vložky se přilba natáčí, tím snižuje rotační sílu nebo sílu nárazu.

Pouze u BAUER najdete PORON XRD, super lehký pružný materiál, který dokáže efektivně rozptýlit sílu nárazu. PORON je v helmě strategicky umístěný všude tam, kde to hráči pro ochranu hlavy nejvíce potřebují

VERTEX FOAM LINER - Výrazně zlepšené tlumení dopadů u tzv. EPP pěny. Výrazné snížení hmotnosti v porovnání s tradičními výstelkami. Ochrana před všemi typy nárazů v současném hokeji.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2016

Podukty ze stejné kategorie