• - 10 %
Sleva 10%
Seniorské kalhoty Bauer X, dostupné ve třech velikostech. Budou pro vás tou pravou volbou, pokud s hokejem zrovna začínáte, nebo když jej hrajete na amatérské úrovni. Více informací
Barva:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 5ks
2 199 Kč
1 979 Kč
S DPH
1 636 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 979 Kč

Seniorské kalhoty Bauer X, dostupné ve třech velikostech. Budou pro vás tou pravou volbou, pokud s hokejem zrovna začínáte, nebo když jej hrajete na amatérské úrovni. Hodí se hlavně v případě, že chodíte na led jednou až dvakrát týdně. Skvěle vás ochrání, a navíc poskytnou komfort, který v této cenové kategorii nebývá samozřejmostí.

Návrháři při vývoji modelu Bauer X vsadili na klasický a osvědčený střih od Baueru, který se dlouhodobě osvědčil. Kalhoty mají extra působivou sublimovanou vložku, takže vaše pohodlí během utkání i tréninků je s nimi zaručeno. Na kalhotách Bauer X najdete mimo jiné jednodílný chránič ledvin s tvarovaným PE plastem a MD pěnou, což dělá tento model ještě odolnějším. I v tomto případě bylo na první místo kladené bezpečí hráče za každé situace.

Příjemným bonusem tohoto modelu je svěží grafický design připomínající výstroj absolutních profíků, například díky vylepšeným barvám.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Senior (14 let a více)
Sezona
sezona 2021
ean13
688698490022

Podukty ze stejné kategorie