• - 20 %
Sleva 20 %
Rukavice Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate s dlaní MAX CONNEKT jsou dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi hokejovými rukavicemi: byl vytvořen na míru s... Více informací
Barva:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 2ks
5 099 Kč
4 078 Kč
S DPH
3 370 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 4 078 Kč

Rukavice Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate s dlaní MAX CONNEKT jsou dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi hokejovými rukavicemi: byl vytvořen na míru střelcům, aby snajpři mohli zakončovat s ještě větší lehkostí. Jde o propracované rukavice, vytvořené pomocí nejnovějších technologií. Ocení je tedy především výkonnostní hráči na té nejvyšší úrovni.

Rukavice Supreme Ultrasonic jsme postavili na ergonomickém střihu řady S19 Supreme, který ve spojení s třídílným flex palcem umožňuje maximální spojení střelce s holí. Na vnější straně ruky mají zabudovanou trojitou pěnu PORON XRD. Tyto špičkové rukavice se pyšní mimo jiné manžetou AMP, díky níž budete mít na ledě za jakékoliv situace dokonale kryté zápěstí, navíc se můžete těšit na plný rozsah pohybu.

Novinkou oproti předchozím řadám je také zmíněný prst Shotboost – třídílné dělení prostředníčku a prsteníčku zajistí hráči lepší cit a také pomáhá ovládat hůl při střelbě. Jde o malý, ale podstatný detail, který důležitou roli v balanci hokejky při střele.

Parametry

Značka
Bauer
Věková skupina
Intermediate (11-16 let)
Sezona
sezona 2021
ean13
688698491425

Podukty ze stejné kategorie