• - 20 %
Sleva 20 %

KONSTRUKCE: PROFESIONÁLY PREFEROVANÝ POLYESTER - Odolná odlehčená konstrukce vyrobená ze špičkových materiálů s novým designem oblého hřbetu, který dokonale kopíruje anatomický tvar ruky, je ide... Více informací

Barva:
Velikost:
Jak vybrat správnou velikost?
Skladem 3ks
3 399 Kč
2 718 Kč
S DPH
2 246 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 718 Kč

KONSTRUKCE: PROFESIONÁLY PREFEROVANÝ POLYESTER - Odolná odlehčená konstrukce vyrobená ze špičkových materiálů s novým designem oblého hřbetu, který dokonale kopíruje anatomický tvar ruky, je ideální pro hráče na elitní nebo soutěžní úrovni. 

VÝPLŇ: LAMINOVANÁ VÝPLŇ OŠETŘENÁ TECHNOLOGIÍ POLYGIENE® S VYCPÁVKAMI Z PU PĚNY - Na první dotek komfortní a měkká výplň je ošetřena antimikrobiálním roztokem Polygiene®, který pomáhá zabránit množení bakterií způsobujících nežádoucí zápach. 

PRSTY/HŘBET RUKY: ŠPIČKOVÁ HD/PE PĚNA S PE VLOŽKAMI - Odlehčená konstrukce nabízí vysokou úroveň ochrany a trojdílný ukazováček umožňuje maximální obratnost. 

PALEC PRO FLEXTHUMB - OD VELIKOSTI 11" - Dvoudílný flexibilní palec zvyšuje pohyblivost pro mimořádně pevný úchop. 

DLAŇ ZE ŠPIČKOVÉHO MATERIÁLU PRO CLARINO® S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM - Měkký a BEZEŠVÝ přechod mezi dlaní a manžetou na líci i rubu se vyznačuje odolností velmi vysokého kalibru a v kombinaci s mimořádně citlivou dlaní umožňuje nevídanou interakci s holí. 

MANŽETA: KRÁTKÁ, OTEVŘENÁ A PŘEDOHÝBANÁ MANŽETA - Poskytuje větší volnost pohybu v zápěstí a ochranu.

Parametry

Značka
CCM
Věková skupina
Junior (8-14 let)
Sezona
sezona 2021
Řada
Jetspeed
ean13
191520281038

Podukty ze stejné kategorie