• - 10 %
Sleva 10%
Tréninkový puk Green Biscuit Pro je výbornou příležitostí, jak zlepšit manipulaci s holí a přihrávky i mimo led. Oproti ostatním modelům puků Green Biscuit je opatřen gumovými pásky pro ještě vět... Více informací
Skladem 5 a více
349 Kč
314 Kč
S DPH
260 Kč bez DPH

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 314 Kč

Tréninkový puk Green Biscuit Pro je výbornou příležitostí, jak zlepšit manipulaci s holí a přihrávky i mimo led. Oproti ostatním modelům puků Green Biscuit je opatřen gumovými pásky pro ještě větší přilnavost k hokejce. 

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu.

Green Biscuit se na hrubém povrchu nepřetáčí, nezasekává a nekutálí jako klasický puk rozměr klasického seniorského puku, je však o něco lehčí výborná pomůcka pro trénink rychlých rukou (stickhandling).

Puk není určen pro střelbu! Pro střelbu je určen puk Green Biscuit SNIPER.

Parametry

Značka
Green Biscuit
Sezona
Bez sezony

Podukty ze stejné kategorie